Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  271 příspěvků


Cimbálová muzika Friš 29.09.2007

Stále termín zvažujeme. Potřebovali bychom, aby se vyjádřilo více lidí. Viděl bych to tak na předposlední nebo poslední víkend v listopadu....?

Michal 28.09.2007

Tak už máte nějaký termín?

Cimbálová muzika Friš 15.09.2007

POZOR !!! Změna v termínu OV pařby a křtu CD - více v úvodu stránek...

Cimbálová muzika Friš 10.09.2007

Zdravím všechny, kdo sem tam "juknou" na naše stránky. Připravili jsme pro Vás novou fotogalerii, tentokrát z koštu vína v zámecké vinárně v Hošticích... Moc se nám tam líbilo, tož kdybyste někdy hledali nějaký "fajný" sklep na severní Moravě, tak tady vám to můžeme vřele doporučit:-))

Petra 26.08.2007

Peti! To vůbec nic nebylo! Jste zlatí kluci a kamarádi. Navíc máte velký dar - šíříte kolem sebe výbornou atmosféru a kopec srandy - takže mi bylo velkým potěšením.:-) Kdykoliv pofrčíte přes Stráž. nebo BA, tak se ozvěte. Vždy máte otevřené dveře a ráda Vás uvidím. Abych nezapomněla - moc Vás pozdravují rodiče i brašule. Tak chalani, mějte se fajnově a ať se Vám podaří vše na co šáhnete! Myslím na Vás a mám ráda. OPATRUJTE SE!

Cimbálová muzika Friš 26.08.2007

Peťulko, strašně rádi Tě uvidíme a všechny možné Strážničany také.:-) Nikdy nazapomeneme na azyl, který jsi nám v mžiku a bez mrknutí oka poskytla, když jsme se letos o prázdninách vraceli z naší dvanáctidenní detvanské anabáze. Díky Tobě jsme dorazili na svatbu Martina Hrbáče ml. jako lidé.:-) Tvůj čin budiž synonymem sousloví "jihomoravská pohostinnost". Jsme Tvými dlužníky a můžeme jen doufat, že Ti Tvé dobrodiní v brzké době oplatíme.:-)

Petra 26.08.2007

AHOJTE FRIŠÁCI! Z vašich štíhlých figur (na nově pořízených fotkách) soudím, že letošní léto byla jedna velká folklorní bouře.Určitě jste vaší hudbou udělali mnoha lidem radost.Počítám se mezi ty šťastlivce a ještě jednou velké dík za vaše nové CD s výbornou temperamentní muzikou - je mou velkou inspirací obzvlášť při malování -Takže máte u mne slíbenou kolekci origoš triček na další sezónu. A co se týče vaší pařby, 27.10 je naprosto optimální datum a už jsem i toto info stihla rozšířit mezi strážnické muzikanty.Tak snad nám to Gabrielovci neohrozí a všichni se sejdem.Tak kluci - opatrujte se a ať VÁM TO HRAJE JAKO DOPOSUD! úsměv od ucha k uchu a k tomu pusu posílá indiánka:-)

Cimbálová muzika Friš 25.08.2007

Evík: Uvidíme, zatím čekáme na reakce a návrhy více lidí - Podle nich se pak rozhodneme...

Evík 24.08.2007

Situace prekérní, ten večer křtí totiž i Gabrielovci v Babicích své nové CD...a co tak to posunout o 14dní dřív, na 13.10.? To by nešlo? :-)

Jura 22.08.2007

Přátelé, vašeho CD si samozřejmě užívám plnými doušky (jsem přesvědčen, že z některých věcí se stane časem "citovaná klasika" ;o))) ). A pozvání na pařbo-křest je víc než lákavé... Leč opět mi nebude přáno, a to z (pro některé již známého) důvodu toho, že od začátku října se po následujících 12 měsíců budu vyskytovat v zemi Vycházejícího slunce, rýže, syrových ryb, šinkansenů, workoholiků a vyhřívaných záchodových prkýnek... Mé muzikantské srdce však bude bezpochyby s vámi ;o). Přeji vám i akci hodně zdaru...

Cimbálová muzika Friš 22.08.2007

Vážení přátelé, chtěl bych upozornit na změnu termínu křtu našeho nového CD. Podrobné informace naleznete v úvodu stránek (odtud se tam přepnete kliknutím na fotografii houslí v hlavičce stránek). V případě, že by termín 27. 10. většině obvyklých hostů našich ostravských folklorních pařeb nevyhovoval, může ještě dojít ke změně. Cca tři týdny před akcí už však tento termín bude potvrzen definitivně.

Cimbálová muzika Friš 19.08.2007

Milí přátelé, kamarádi a všichni vy, kteří nás znáte. Někteří členové CM Friš se o prázdninách podrobili přísným dietám. Výsledek, který se dostavil, máte možnost zhodnotit v nové fotogalerii. Tuto jsme zde zařadili proto, abyste nás, až se opět někdy někde setkáme, vůbec poznali :-))

Bohdana 13.08.2007

To jeste bude narez , Martas:-) Neboj, to i zjistis, kde ty svaly vsude jsoua ze tam jso :-) Dej si poradnou vanu s matou peprnou BUDE TI HEJ :-) At vam to pekne fidla:-)papa

Cimbálová muzika Friš 13.08.2007

Iveta: V poslední době se nám tady rozhořela taková podivná diskuse, ale najdete zde i spoustu běžných příspěvků...:-)) Jinak jsme moc rádi, že jsme se v Bílém Potoce tak líbili. Není pro nás totiž krásnějšího pocitu, než když můžeme hudbou rozdávat lidem radost. Hrát u Vás v Jeseníkách byl velmi příjemný zážitek, protože ta radost z lidí vyzařovala, a to je pro nás vždy největší odměnou.:)) Děkujeme za pozvání a budeme se těšit příště...

Iveta z Potoka 13.08.2007

Zkoušela jsem číst některé příspěvky, ale to není nic pro mě. Jsem laik, co má rád lidovky. Pro mě je důležité, že jsem slyšela Frišáky konečně live. Zvedli náladu na naší akci všem neznalým folklóru a rozjeli to teda pěkně. Dokonce jeden místní zapřísáhlý "metalik" mě žádal o kontakt na ně. Takže to mluví samo o sobě. Předali nám všem dobrou náladu a jestli to bylo "stylově čisté" nebo ne, to v tu chvíli nikoho nezajímalo. Důležité je, že ze sebe Frišáci dali co mohli a lidi to ocenili. Žiju v kraji, kde jsou všichni "dosídlenci". Tedy téměř nikdo zde nežije déle jak od roku 1945. To znamená, že rozmanitost jejich repertoáru zasáhla srdíčko snad všech přítomných a po akci se mě ptali jak to, že Frišáci znají tu písničku, co oni neslyšeli spoustu let... A o tom to je. Nebo snad ne? Kluci na nikoho nedejte a dělejte to „ po svojimu“, tak jak to cítíte. Ať Vám to dobře hraje (a že Vám to dobře hraje ;-)) přeje Iveta z Potoka


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš