Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  271 příspěvků


Cimbálová muzika Friš 23.07.2007

Tonda: Jo, jo, 90. léta - to byly časy. To jsem ještě vydržel celé Strážnické nespat a celkem nic mi pak nebylo (a hlavně jsem pak nemusel v pondělí do práce). Jinak nevím, zda bychom do Svatoboje přijeli, protože jsi nenavrhnul žádný termín... Jura: No akorát to hraní z naší strany nevím jak vypadalo, protože jsme vytáhli nástroje až ve 4 hodiny ráno - a to již značně posilněni lahodnými moky horňáckých stánkařů:-))

Tda 23.07.2007

Ty asociace Tonda B. a Friš by se ti logicky spojily s hlubokým sáhnutím do historie cca někdy do r. 1994,5 -. Je to propojení Prespoľanu s Frišem trvající od dob dávných, kdy již Prespoľan existoval (jako CM Poľana) a kdy už sme se hudebně a především duševně sloučili s Martínkem Gelnarem a s jeho souputníky. Martínku pamatuješ si na to? (Vlčnovská přehlídka cimbalistů a tak..)Fuj - to byly krásné muzikantsky-objevitelské časy. Ale to by bylo na dlúhé vykládání o folklóru bez hranic, o tom všem o čem ostatní ani nemají tušení a o oblíbených tóninách Peťi Kuřila a tom, že to tak má byt. :) Nejvyšší čas udělat společnou akci .... Přijeli by jste do Svatoboje? Tonda B.

Jura 23.07.2007

Peťo, Martine, já jsem se s vama včera ráno ani nerozloučil :o/. Sorráč, sorráč... Bylo zase SUPER si s vama zahrát. Já jsem si trhl svůj osobní rekord (12 hodin hraní v kuse) a byly to jednoznačně nejlepší Horňácké, co jsem zažil :o))) Jo, a ještě na jednu věc jsem přišel: že začínám mět problém neasociovat si Friš s Tondou B. (a opačně) ;o))) Tak se mějte báječně...

Cimbálová muzika Friš 16.07.2007

Jura: no jo, Peťa je velice vnímavý fotograf se smyslem pro detail:o) Jinak dnes jsme doplnili ještě dalších 27 fotek ze svíce...

Jura 15.07.2007

Fotky jsou opět velmi kvalitní. Myslím, že fotograf má velký smysl pro zachycení těch "správných okamžiků" ;o))). Obzvlášť Marek je naprosto kouzelný... Já si ho pamatuju v naprosto stejné pozici Supermana z doby, kdy jsem zhruba v 5:00 odcházel :o)))... Taky škoda, že jste nedali vědět, že jste včera byli tuná... Měli jsme menší akcičku ve veselské "čítárně". Příště musíme trochu podržet komunikační toky ;o). Zatím sa šecí majte...

Cimbálová muzika Friš 13.07.2007

Přidána nová fotogalerie, tentokrát ze svíce slavného houslisty Martina Hrbáče ml. a jeho šťastné nastávající Peťky Kalábové. Za fotky děkujeme našemu zvláštnímu zpravodaji a vášnivému fotografovi Peťovi Horehleďovi:o)))

Tonda 09.07.2007

Tož v sobotu "Na horňácké svajbě" Syncy?

Cimbálová muzika Friš 03.07.2007

Zdarec Peťo, děkujem za pochvalu. K tomu obludníku. Tobě patří velký až největší dík, protože kdyby nebylo tebe a ještě jednoho pomocníka (jméno jsem zapomněl) asi by cimbál i basa zůstaly na chatce. Ještě máš u mě veeeeelké pivo:o)

p.hore 02.07.2007

Milí frišmeni! Právě jsem dovrtěl vaše nové CD a musím říct, že je to fakt TĚŽKÁ BOMBA!!!!! Je tam jedna pecka vedle druhé! K MFF - sobotní night nářez pod lampou u Obludníku byl opět moooc výživný (jako každý rok) a následné nedělní předodjezdové zakončení na zahrádce bylo též skvělé!!! Díky moc :-)Petr

Cimbálová muzika Friš 30.06.2007

jirka: Jarek Žižka je stále považován za kmenového muzikanta kapely, i když už dva roky válčí taky za VUS Ondráš v Brně (jeho kariéra coby folkloristy se pohybovala po ose Mionší - Friš - Ondráš). V Brně je velmi zaneprázdněn, a proto s námi nehraje běžně, ale pouze na cd nebo důležitých koncertech. Nicméně párkrát do roka s ním vždy "zapaříme" na nějakém fesťáku:-))

jirka 30.06.2007

sem chtěl zeptat jen ten harmonikář co s váma hraje na CD tam byl jako host ?Protože jak koukám tak koukám v Biografii o něm nic napsané není tak nevím jak to teda je ,předem díky za odpověd

Tonda 26.06.2007

Taky sem si poslechl Cd a svoje veskrze pozitivní připomínky jsem již uvedel níže. No je to nářez.... lepší jak Rybovka, že ? Takže statečná houslistko podlampárko Pájo Zemánková ...zkouška na Vrbici bude 18.12 v 17 h. :) Vzkaz pro všechny nadšence - B-J-F party na Malé Morávce je otevřená všem, kdo mají chuť přijet provozovat vrcholový (vrcholově únavný) folklór. Nejedná se o soukr slezinu - Ba NAOPAK!!!!!!!!!!! To Vám Mám vzkázat fšeckým od Pleca a spol. Tož neváhej a na Morávku se stoč!

Pavla Zemánková 25.06.2007

Ahoj kluci:o) Ej, ani som nemysleua, že si eště v nedělu ráno kúpím tak vynikající cédéčko! Netušila jsem, že jste takoví profesionálové (i když jste byli dost podezřelí;o) Su moc ráda, že sem si mohla s vama zahrát! Díky:o)

Cimbálová muzika Friš 25.06.2007

Přátelé, kamarádi:o) Protože vás tu psalo víc, tak to zas vezmu pěkně popřádku. Marťas: Snad to vyjde, na těch 80 litrů a x beček bychom vás neměli nechávat samotné, protože játra a ledviny máte jen jedny:o) Tonda: Jsme moc rád, žes to stihl. Doufám, že nepřijdeš o moc bodů, až ti pošlou portréty z fotoradarů... Ta fismolka byla takový dárek na uvítanou (navíc Peťa si ji s tebou vždy rád zahraje, i když z tohoto souboje primášů máš drtivě lepší skóre). Jinak jsem rád, že se CD líbí. Po "lampaparty" vypadal nejlépe Tomáš, kterého si vyzvedl Lubík a odtáhl na zkoušku. Doufám, že už se ti doneslo, co tam dělal:o))) Jura: Supr, že ses stavil, tentokrát ani nevím, kdo tam s náma hrál (snad se to povede zjistit z fotek), ale tebe jsem samozřejnmě zaregistroval. Škoda, že jsi musel jít tak brzo, zakončení proběhlo až kolem osmé ráno... jirka: Není zač. Proč jsi se nezastavil za Petrem??? No tak třeba jindy... (a Nero nech odpočívat:o))

Cimbálová muzika Friš 25.06.2007

Děkujeme moc za slova chvály, jinak v bodě tři s Tebou nezbývá než souhlasit. Pařba byla ve Strážnici opět super. Děkujeme všem, kteří si s námi přišli zahrát a zazpívat a také všem, kteří nás podpořili a pořídili si naše nové CD, snad se bude alespoň trošku líbit:-) S tou páteční pařbou v Opavě zatím nevím - hodně to bude záležet na šoférech v kapele - hrajeme ten den v Ostravě od pěti do půlnoci. Tak nevím, jestli ještě budou síly... Ale stoprocentně se uvidíme příští týden v Zarazicách:-)


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš