Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  269 příspěvků


Jura 23.07.2007

Peťo, Martine, já jsem se s vama včera ráno ani nerozloučil :o/. Sorráč, sorráč... Bylo zase SUPER si s vama zahrát. Já jsem si trhl svůj osobní rekord (12 hodin hraní v kuse) a byly to jednoznačně nejlepší Horňácké, co jsem zažil :o))) Jo, a ještě na jednu věc jsem přišel: že začínám mět problém neasociovat si Friš s Tondou B. (a opačně) ;o))) Tak se mějte báječně...

Cimbálová muzika Friš 16.07.2007

Jura: no jo, Peťa je velice vnímavý fotograf se smyslem pro detail:o) Jinak dnes jsme doplnili ještě dalších 27 fotek ze svíce...

Jura 15.07.2007

Fotky jsou opět velmi kvalitní. Myslím, že fotograf má velký smysl pro zachycení těch "správných okamžiků" ;o))). Obzvlášť Marek je naprosto kouzelný... Já si ho pamatuju v naprosto stejné pozici Supermana z doby, kdy jsem zhruba v 5:00 odcházel :o)))... Taky škoda, že jste nedali vědět, že jste včera byli tuná... Měli jsme menší akcičku ve veselské "čítárně". Příště musíme trochu podržet komunikační toky ;o). Zatím sa šecí majte...

Cimbálová muzika Friš 13.07.2007

Přidána nová fotogalerie, tentokrát ze svíce slavného houslisty Martina Hrbáče ml. a jeho šťastné nastávající Peťky Kalábové. Za fotky děkujeme našemu zvláštnímu zpravodaji a vášnivému fotografovi Peťovi Horehleďovi:o)))

Tonda 09.07.2007

Tož v sobotu "Na horňácké svajbě" Syncy?

Cimbálová muzika Friš 03.07.2007

Zdarec Peťo, děkujem za pochvalu. K tomu obludníku. Tobě patří velký až největší dík, protože kdyby nebylo tebe a ještě jednoho pomocníka (jméno jsem zapomněl) asi by cimbál i basa zůstaly na chatce. Ještě máš u mě veeeeelké pivo:o)

p.hore 02.07.2007

Milí frišmeni! Právě jsem dovrtěl vaše nové CD a musím říct, že je to fakt TĚŽKÁ BOMBA!!!!! Je tam jedna pecka vedle druhé! K MFF - sobotní night nářez pod lampou u Obludníku byl opět moooc výživný (jako každý rok) a následné nedělní předodjezdové zakončení na zahrádce bylo též skvělé!!! Díky moc :-)Petr

Cimbálová muzika Friš 30.06.2007

jirka: Jarek Žižka je stále považován za kmenového muzikanta kapely, i když už dva roky válčí taky za VUS Ondráš v Brně (jeho kariéra coby folkloristy se pohybovala po ose Mionší - Friš - Ondráš). V Brně je velmi zaneprázdněn, a proto s námi nehraje běžně, ale pouze na cd nebo důležitých koncertech. Nicméně párkrát do roka s ním vždy "zapaříme" na nějakém fesťáku:-))

jirka 30.06.2007

sem chtěl zeptat jen ten harmonikář co s váma hraje na CD tam byl jako host ?Protože jak koukám tak koukám v Biografii o něm nic napsané není tak nevím jak to teda je ,předem díky za odpověd

Tonda 26.06.2007

Taky sem si poslechl Cd a svoje veskrze pozitivní připomínky jsem již uvedel níže. No je to nářez.... lepší jak Rybovka, že ? Takže statečná houslistko podlampárko Pájo Zemánková ...zkouška na Vrbici bude 18.12 v 17 h. :) Vzkaz pro všechny nadšence - B-J-F party na Malé Morávce je otevřená všem, kdo mají chuť přijet provozovat vrcholový (vrcholově únavný) folklór. Nejedná se o soukr slezinu - Ba NAOPAK!!!!!!!!!!! To Vám Mám vzkázat fšeckým od Pleca a spol. Tož neváhej a na Morávku se stoč!

Pavla Zemánková 25.06.2007

Ahoj kluci:o) Ej, ani som nemysleua, že si eště v nedělu ráno kúpím tak vynikající cédéčko! Netušila jsem, že jste takoví profesionálové (i když jste byli dost podezřelí;o) Su moc ráda, že sem si mohla s vama zahrát! Díky:o)

Cimbálová muzika Friš 25.06.2007

Přátelé, kamarádi:o) Protože vás tu psalo víc, tak to zas vezmu pěkně popřádku. Marťas: Snad to vyjde, na těch 80 litrů a x beček bychom vás neměli nechávat samotné, protože játra a ledviny máte jen jedny:o) Tonda: Jsme moc rád, žes to stihl. Doufám, že nepřijdeš o moc bodů, až ti pošlou portréty z fotoradarů... Ta fismolka byla takový dárek na uvítanou (navíc Peťa si ji s tebou vždy rád zahraje, i když z tohoto souboje primášů máš drtivě lepší skóre). Jinak jsem rád, že se CD líbí. Po "lampaparty" vypadal nejlépe Tomáš, kterého si vyzvedl Lubík a odtáhl na zkoušku. Doufám, že už se ti doneslo, co tam dělal:o))) Jura: Supr, že ses stavil, tentokrát ani nevím, kdo tam s náma hrál (snad se to povede zjistit z fotek), ale tebe jsem samozřejnmě zaregistroval. Škoda, že jsi musel jít tak brzo, zakončení proběhlo až kolem osmé ráno... jirka: Není zač. Proč jsi se nezastavil za Petrem??? No tak třeba jindy... (a Nero nech odpočívat:o))

Cimbálová muzika Friš 25.06.2007

Děkujeme moc za slova chvály, jinak v bodě tři s Tebou nezbývá než souhlasit. Pařba byla ve Strážnici opět super. Děkujeme všem, kteří si s námi přišli zahrát a zazpívat a také všem, kteří nás podpořili a pořídili si naše nové CD, snad se bude alespoň trošku líbit:-) S tou páteční pařbou v Opavě zatím nevím - hodně to bude záležet na šoférech v kapele - hrajeme ten den v Ostravě od pěti do půlnoci. Tak nevím, jestli ještě budou síly... Ale stoprocentně se uvidíme příští týden v Zarazicách:-)

Marťas 25.06.2007

Toš pjekné to byuo pod uampů - a pokád by sa krom Martínka s Mončou ještě někdo chystáu va Morávku - toš www.b-j-f.info

Tonda 25.06.2007

Tož pěkné to bylo chlapci pod lampů. :) Akorát sme skončili, aby se dal stihnůt dopolední program. No, ale už mám všecko dospané a těším se na pokračování....na Morávce? (Já jim dám - Hovada z Jihu) a jinak to CD - Tož co chcete slyšet 1) No prostě ste virtůzé velicí. 2) Je to moc nabušené CD 3) Možná víc než stačí amatérské ucho pobrat - to je v dobrém - ste šikulové 4) No a teda jak si Martínek "Stěžoval" že CD Prespoľanu by si přál delší - Tož aj já tak. Sorry za to fis mol - už to víckrát nehraju :) - už sem toho měl za sebou od rána do rána druhého dne nonstop hodně.


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš