Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  271 příspěvků


Marťas 25.06.2007

Toš pjekné to byuo pod uampů - a pokád by sa krom Martínka s Mončou ještě někdo chystáu va Morávku - toš www.b-j-f.info

Tonda 25.06.2007

Tož pěkné to bylo chlapci pod lampů. :) Akorát sme skončili, aby se dal stihnůt dopolední program. No, ale už mám všecko dospané a těším se na pokračování....na Morávce? (Já jim dám - Hovada z Jihu) a jinak to CD - Tož co chcete slyšet 1) No prostě ste virtůzé velicí. 2) Je to moc nabušené CD 3) Možná víc než stačí amatérské ucho pobrat - to je v dobrém - ste šikulové 4) No a teda jak si Martínek "Stěžoval" že CD Prespoľanu by si přál delší - Tož aj já tak. Sorry za to fis mol - už to víckrát nehraju :) - už sem toho měl za sebou od rána do rána druhého dne nonstop hodně.

Jura 24.06.2007

Chlapci, díky za včerejšek. Zahrát si s vama pod lampou je pro mě pokaždé velký svátek. Odjel jsem dom sice už o první pauze (o čtvrt na čtyři), ale aj tak jsem si to moc užil (spat jsem šel nakonec až po půl paté, nejdřív jsem si musel poslechnout to vaše nové CD, jinak bych neusnul ;o)). Doufám, že si s vama zase budu moct při nějaké příležitosti vrznout (i když do každé mojí šestnáctiny se vejdou minimálně tři Peťovi ;o)))). Ať vám to i nadále šlape...

jirka 22.06.2007

díky

Cimbálová muzika Friš 21.06.2007

Pařmenské jádro=primáš Petr, cimbalista Martin, kontráš Martin, zpěvačka Monika, klarineťák Marek... Nicméně jako každý rok budeme hrát pod lampou u Bludníku s řadou dalších pařmenů a kamarádů z různých moravských cimbálovek... Jinak ohledně možnosti cd se prosím informuj nejlépe telefonicky na čísle, které je k dispozici v oddíle kontakty na těchto stránkách - pokud ovšem dopluješ na Strážnici, můžeš cd získat tam:-)

jirka 21.06.2007

sem se chtěl zeptat koho obsahuje pařmenské jádro CM Friš?a zakolik se dá koupit ta vaše nová placka jinak ukázky se mi moc líbí

Cimbálová muzika Friš 19.06.2007

Úplně nejdelší "ukázky" najdeš přímo na CD:-)))))

Míla 18.06.2007

No konecne dobra zprava, ze ste to vydali:o) Skoda jen, ze ty ukazky nejsou delsi.

Cimbálová muzika Friš 16.06.2007

Čau Marťasu, díky za pozvání, sice v pátek a sobotu hrajem, ale v sobotu by to mělo být kratší, tak se pokusíme dojet:o)

Opaváci 14.06.2007

Čau gizdi! Jezi možete dojet posledni červnovy vikend na Wajdovskou chatu na MaloMoráfce, toš bysme byli móóóc rádi. Geburstag oslavi Jura, Hampus a Ivan. Mjel by dojet i Tonda a SynSlavného a několikero dalšich hovad z jihu. Začiname uš ve čvrtek, tak jezi mate o vikendu jakysi kšeft, dojeťte dřif! Marťas.

Cimbálová muzika Friš 25.05.2007

Budu hrát s ortézou...

Nikolka 24.05.2007

Hrajete zitra ve sklepe i kdyz ma vas huslista Petulka poranenou rucicku?

David 19.05.2007

Hej lidi to z Dobrého rána je fakt super. Dlouho sem neslyšel nic tak dobrého.

Cimbálová muzika Friš 15.05.2007

Čau Koldo, nevím jak ostatní, ale za sebe tě musím zklamat. V sobotu jsem si vykloubil loket levé ruky a mám ji teď celou v dlaze a nevím, jak dlouho bude trvat rekonvalescence. Snad pochopíš, že v takovém stavu se mi moc nechce někam cestovat, navíc na večerní pařbě bych si asi moc nezahrál...:-((

Kolda 15.05.2007

Frissaci a dalsi folkari z ostravy!!! dojdite 19.5. v sobotu do brna na konzert polany v tyátru Radost.. my sme tez dojeli ne??;-)


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš