Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  271 příspěvků


Marie 14.05.2007

Moc pěkné ukázky, docela mně nalákaly. Už se moc těším, až vám CD vyjde. Doufám že to bude už co nejdřív. Zdravím všechny

David 12.05.2007

Čau Frišáci, jsem velmi rád, že jste dali do kopy nové CD. Jestli najdu v peněžnce nějaké peníze tak si ho určitě koupím, abych si poslechl co jste vykoumali.

Viki 04.05.2007

Davídku Friše můžeš vidět v Ostravě - Mariánkách hrají v pátky v Zaječském vinném sklepě ale není to pravidlem kdyžtak si zavolej do restaurace a informuj se tady je číslo 595 696 555

David+ 04.05.2007

Vy jedete taky do Strážnice??? Tak to je ovšem super.

Cimbálová muzika Friš 03.05.2007

Tonďas, díky za povzbuzení:-))) .... Jenže ono to není tak jednoduché, my ještě krom CD řešíme v současnosti i jiné záležitosti - ty tady ale není vhodné rozvádět. Nicméně už máme něco slíbeno a v příštích týdnech se ještě bude jednat, tak uvidíme. Já doufám, že nám to co nejdříve klapne a na příští OSTRAVSKÉ PAŘBĚ (cca začátek podzimu) proběhne KŘEST, kterého se, jak pevně všichni v kapele věříme, zúčastníš i Ty s kapelou:)))

Cimbálová muzika Friš 03.05.2007

Čauky Toníčku, škoda, že ti to nevyšlo, nedá se nic dělat. Zemědělci to mají těžké. K tomu CD, měli jste na to trochu víc času než my:-)))) Však uvidíme, jak to všechno dopadne. Když nám to nevyjde na koncert, tak u Andrzeja se určitě potkáme a na Strážnici taky, ne? Už se těším, až si zas někde zahrajem. Mějte se...

Tonda 03.05.2007

Zdar Chlapi :) Opět mám mínus, za neúčast v Ostravě, ale nedalo sa _ fakt :( Nicméně komu z vás to vyjde, nenechte si ujít koncert Prespoľanu , Horváthovců a Jarči Šulákové v Brně (viz novinky na www.prespolan.com). Bude pak akce pokoncertová, doufáme že s bohatou muzikantskou účastí. Jinak se mi moc líbí vaše obrázky od spřízněného malíře :) A k tomu CD mám tip....Zastávám se alespoň částečně DAVIDA !!! Je mladý, ale ... Máte příznivců víc než dost (včetně nás), složte se na to CD, dodělejte to, udělejte křest a určitě i vstupné z křestu vám pomůže umořit nějaké ty náklady. Neco se tam taky prodá. (Aji já si kůpím) No a když tak potom dáte pár společných kšeftíků dohromady - no šak co !!!!! Škoda aby to tam leželo :) S Prespoľanem jsme vydali svoje CD taky bez sponzora. Víme přesně kolik co stojí a rádi se podělíme o vlastní zkušenosti. Není to tak strašné, jak si může někdo myslet. Hlavně si to nedělejte u někoho na klíč!!!!!!!!!!! Takže 10,5 to můžeme probrat... a jinak si rezervujte 9,6 narozeninová Niedobapartyopen v Mostech. Mějte se skvostně - Tonda.

David+ 03.05.2007

Já se nezlobím. Líbí se mi vaše cimbálovka a to je vše. Za blbé dotazy se omlouvám. Doufám, že si vás někdy poslechnu naživo.

Cimbálová muzika Friš 03.05.2007

Davide, jsme rádi, že máme tak věrného fanouška, jako jsi Ty (a vzhledem k Tvému věku už i začínám rozumět tvým - nezlob se - někdy naivním dotazům), ale musíš pochopit, že tento guestbook není soukromým chatem jen pro Tebe. Proto zde prosím zkus psát, jen pokud máš opravdu co říci. Za celý Friš Ti za to předem děkuji, primáš.

David+ 03.05.2007

CD jsem nikdy nevydával, takže nevim jak to chodi. Taky neznam moc lidi ve veku 15 let, kteri by vydavali CD.

Carlos 02.05.2007

Hele, synku, jsi normální??? Už jsem tu párkrát zahlédl tvoje příspěvky, ale tím dnešním jsi mě pobavil jak už dlouho ne. Ale začínám pomalu pochybovat o tvém zdravém rozumu. Ty jsi asi nikdy žádné CD nenahrával, že??? Víš, ono je to něco jiného, než si dát diktafon na stůl v garáži a bohužel to všechno něco stojí... Takže fakt jako nevím, jestli jsi tak blbý nebo vtipný:o) Pokud ale chceš jejich CD sponzorovat, když je to podle tebe tak jednoduché, tak se na tebe chlapci určitě zlobit nebudou...

David 02.05.2007

A bez sponzora to vydat nemůžete????

Cimbálová muzika Friš 30.04.2007

Nové CD už je téměř 5 měsíců dotočeno i zvukově už je v definitivní podobě, dokonce už je výtvarníkem připraven i obal - žel stále se nenašel vhodný sponzor. Takže kdyby nám byl kdokoli ochoten v této věci nějak poradit, budeme vděční:-)

PeĹĄa 30.04.2007

To zas bylo něco, prospali jsme pak celou neděli:o) Díky

David 29.04.2007

Máte pěkné fotky z akce, mrzí mě, že jsem se nemohl dostavit. Jak to jinak vypadá z vašim novým CD??


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš