Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  271 příspěvků


CM+PíšĹ% 02.01.2007

Chtěl bych se vám omluvit, že jsem použil část vašeho textu z historie. Momentálně zpracovávám vlastní text. Doufám e to nepokazí naše přátelské vztahy.

by+zme 01.01.2007

Petr Kuřil je nejlepší primáš!!!

Ĺ prycer 01.01.2007

Novoročně šprycame do roku 2007 s kapelou Friiiiiiiišššššššššššš. Hodně štěstí mí milí muzikanti, ať vám to jde co nejlíp:-)

Kamča+´T. 24.12.2006

Ahoj přátelé :-), vše nejlepší do Nového roku 2007 Vám přeje Kamík...ať vám to hraje i nadále skvěle!! :-) Pa pa K. Marek: rozkaz pane šiditeli :-) budhu se znašít :-)))

Marek 11.12.2006

Zdar Kamčo, jsem rád, že ses po \"letech\" ozval. Jako vždy jsem ohromen Tvým pozorovacím talentem a informačními zdroji. :-) Doufám, že o sobě dáš vědět, až zas budeš v OV! (Ber to jako důraznou výtku - pak totiž následuje odebrání nenárokových složek platu) ;-)

Cimbálová muzika Friš 04.12.2006

Zdravíme všechny naše bývalé členy, externisty, ale hlavně kamarády. To je super, že jste si k nám na guestbook našli konečně cestu:o) Na únor plánujeme další ostravskou Myronpárty, tak doufáme, že přijedete a zavzpomínáme na staré (dobré) časy:o))) Pro Davida: Zkus napsat na mail M. Pabjanovi, možná ještě text někde bude mít uložený.

Kamča+Tráv 29.11.2006

Čauec bando :-), tak jsem konečně narazil na vaše webové stránky a musím přiznat, že to tady máte super! Koukám, že čas letí a je \"nemilosrdný\" k nám všem. Jura z Brodu už u vás nehraje, oddal se přeci jenom té vědě, Peťovi narostlo banděro a jeho slavné Héj iďěm, iděm je je beztak ještě fortelnější, Maro se nám dal na dráhu ředitelování (samozřejmě gratuluji), Martin Gelnar se nudí, protože místo cvičení na cimbál klepe samá písmenka na spolužácích, a tak bych mohl pokračovat dál a dál :-) ...no je to život! Rád jsem zavzpomínal na staré časy u cimbálu, na první krůčky FiFOUnů a Formánku, na probdělé noci u houslí a nedopyté flašky vodky či vína, nebo na výjezdní soustředění apod. ptákoviny :-) Takže vás ještě jednou tímto zdravím a doufám, že se na nějaké společné akci zase uvidíme a \"zabékáme\"...třeba Čiže su to koně... :-))) Ahoj Kamča T.

David 24.11.2006

Měl bych na vás velkou prosbu.Hrozně se mi líbí písnička Jedna, tva, tri a chtel bych vás velice poprosit jestli byste mi na ni nechtěli dát text.Byl bych hrozně rád.Děkuju předem.

Eva+Ĺ tolbovĂ% 20.11.2006

Ahoj Frišáci,všechny Vás zdravím,doufám,že se někde zase sejdem a povykládáme,co je u Vás všechno nového,stránky máte moc hezký a vůbec teda hrajete všude možně!Tak ať se pořád tak daří,mějte se fajn.Eva,Martin a Marijánek

Cimbálová muzika Friš 12.11.2006

Pro Tondu: Zdar Toničku, nezlob sa, ale bohužel je to zase v týdnu a na druhý den ráno musíme do práce, takže nám to bohužel nevyjde. Až ale bude nějaká akce v pátek nebo sobotu, uděláme vše pro to, abychom dojeli:o) Na goralském bálu to každopádně zamiodulujem:o))) Pro Davida: Děkujem za pochvalu, doufám, že už CD příští víkend dotočíme a začnem pracovat na jeho brzkém vydání:o)

David 11.11.2006

Super cimbálová muzika.Už se těším až vyjde jejich nové cd které by měli příští víkend dotočit.

www.prespolan.com 06.11.2006

Ahoj Frišáci frišaví. Tak máte možnost přijet si zapařit do Brna a to 22.11 na setkání Poľany a Prespoľanu. To už nebude vinobraní a ani na zahrádkách vás nečekají žádná sena tak se nevymlouvejte a přijeďte. Pokud se nemýlím, tak vaše účast u nás (na jihu) v poměru k té naší (na severu), stále trochu pokulhává a tak máte možnost vylepšit si svůj jihomoravský kredit. Těšíme se :)

Cimbálová muzika Friš 22.10.2006

Děkujem všem za pozitivní ohlasy. Největši dík ale patří vám, kteří jste přišli. Bez vás by to totiž nešlo. Proto doufám, že se ještě ve větším počtu sejdeme při další akci. Tu předběžně plánujeme na únor, takže sledujte dál naše stránky, o všem budete včas informováni:o)

EvĂ­k 17.10.2006

Zdarec všichni muzikanti, fokloristi a pařmeni, hlavně frišáci a přidružené okolí:-) Pařba byla perfektní, rpzjela se nad očekávání dobře, i když tam bylo míň lidí, než se asi předpokládalo, ale to je chyba nezúčastněných, faaakt jste o dost došli!! Takže moc díky, hlavně organizátorům a příště se moc těším!!

Pat 17.10.2006

Jak často budete něco podobného dělat? Skvělý zážitek - a konečně i v Ostravě. Škoda, že ostraváků bylo tak málo... Chce to víc takových pařeb. Žádné zbytečné oficiality a přímo do takového tempa, no super! Příště přijdeme zas.


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš