Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  269 příspěvků


Eva 21.07.2006

specjalne pozdrowienia dla Petra Kuřily

Eva 21.07.2006

ahoj!pozdrovienia z Polski:)spotkalismy sie na balu v Mostach.kiedy bedziecie w polskim Cieszynie?:)

wikÄŤa 09.07.2006

ono to zari je vzhledem k zacatku semestru problematicke, bo lidi se potrebujou v brne sejit a tam se teprve domluvi. rijen uz je v poho, protoze uz jsou vsichni v brne, skola je zabehana a lidi se pomalu dostavaji do parebniho rytmu :-) ja jsem pro rijen... - nekde uprostred...

Kolda 28.06.2006

Jakop mi by to vyhovovalo nejvic 3 vikend v zari, jinak v rijnu mi to je sum a fuck..

Cimbálová muzika Friš 28.06.2006

Čest Tondo...Tentokrát nám to bohužel nevyšlo, ale zajisté zapaříme v členitých gorolských kopcích či na rozlehlých pláních mosteckých u toho Niedobovic kluka:)

www.prespolan.com 28.06.2006

Martínku moc sme se ve Strážnici neviděli, že ??? Děkuju za parádní parkovací místo. To tvoje startování na dálku - tož to sem teda eště neviděl. Doufám, že v pátek mně půčíš klíčenku, ať to zkusím taky. A budu ščasný jak blecha. VZKAZ PRO MÍŠU: Milá Míšo ta rychlost na Strážnickém festivalu je daň (pro mnohé krutá) za dlouhodobou kolektivně - folkloristickou abstinenci zúčastněných muzikantů. Na obranu rychlého Martina Gelnara (nejrychlejšího z nejrychlejších a taky skoro nejhlasitějšího na Strážnici jediného ze svého Frišskupení (mj..kde byli další Frišáci????)) musím podotknout, že Friš není jenom o tempu, ale i o muzice velmi zajímavé až jímavé. Takže se na ně (a na nás všechna folklórní robátka) nezlob a dopřej nám ty vzácné chvilky absolutního vyblbnutí se - až do mrtva (nemluvím o alkoholu). Tanec černochů boj kohoutů na hnojišti a obdobné jiné rituály - to je absolutně to samé. V momentě vzájemných setkání folkloristů obdobného ražení se z nás stávají absolutní primitivové oddávající se folklórní extázi. nezajímá nás v ten moment asi vůbec nic jiného (ani fotbal, ani pivo, ani sex, ani auta ). Nejlepší vysvětlení jsou schopny podat jenom naše manželky popř. partnerky zažívající v těchto chvílích bezútěšný pocit naprostého odvržení a nezájmu.... Ten nezájem je ovšem jenom zdánlivý a ve skutečnosti jsme nejšťastnější, protože je máme u sebe a u toho si hrajeme a hrajeme...až do .......furt. No a na muziku kultivovanější, natu si čas uděláme mimo tyto folklórní olympiády....prostě pod lampou by to nevyznělo. Tak nás ještě nezavrhuj a zůstaň všem těmto bláznům nakloněna i nadále. Tonda

Re:+Míša 28.06.2006

Milá Míšo. Jestliže jsi letos opravdu byla na Strážnici a zároveň sis pozorně prohlédla tyto stránky, tak jsi musela zjistit, že letošního ročníku MFF Strážnice se zúčastnil pouze cimbálista muziky Friš. Žádný z dalších členů této kapely se tam nevyskytl. Proto si myslím, že tvá kritika na adresu celé kapely a stylu jejího hraní je poněkud úsměvná:-)

míša 28.06.2006

Tak jsem se po dlouhé době zase podívala do Strážnice. Škoda, že Friš - zajimavé hudební zeskupení kolem pana Gelnara stále stejně a stejněji hraje! Žádný vývoj - jen exibice, rychle a rycheji! Pokud je předvedený výkon nejrychlejší = je \" nejlepší \". Muzika v této formě žije jen s podstaty. (Je to asi snadnější).Jsem zvědavá, co mě potká až se zase podívám za nějakou dobu do Strážnice.

Misa 27.06.2006

Naozaj len nahodne som vasu stranku nasla a normalne sa tesim.. Budete na Detve? Dufam,ze vas tam uvidim.. Som mlada primaska z Bratislavy,ktora len prednedavnom uvidela foklorne caro. Prave tento rok som sa so suborom nezucastnila Straznice a asi mam co lutovat,ked ste take vykony podavali.. Dufam,ze aspon na tej detve teda budete :-) Zatial caute

Radek 26.06.2006

Máte excelentního cimbalistu. To, co předváděl ve Strážnici se jen tak nevidí... Úúúúžasná pařba:o)

Jura 21.06.2006

Čau Frišáci:o) Doufám, že se potkáme na Strážnici, popř. na Detve, už jsme dlouho nezapařili...

PrespoÄľan 16.06.2006

stranky www.prespolan.com jsou jiz v provozu, najdete na nich odkaz na vase stranky i pozvanku na krest CD ;-)

Ondra+Niedoba 25.05.2006

Budeme na pařbě na Mostach v sobotu ( Já, Bola, Lojza a baby ). Čau

Cimbálová muzika Friš 18.05.2006

Čauky Tondo, děkujem za pozvání na křest CD, bohužel to asi nevyjde. Tak to \"pokřtíme\" za týden ve Strážnici pod lampou u Bludníku:-) Držíme palce, ať vám to vše vyjde na výbornou!!!

Tondy 18.05.2006

Zdraví z Brna. Ještě jsem se nedostal k tomu, abych vám jako pravidelný návštěvník pochválil vaše přívětivé stránky...TOŽ TY SÚ KRÁSNÉ JAK CYP.... Zveme vás s Prespoľanem a Poľanou na křest našeho CD \"POSPOLU\" 17.6. v Brně. Plakát vysí v aktualitách na www.polana.cz, a snad brzy i na www.prespolan.com A komu to nevyjde tak 30.června u Ondřeje Niedoby v Mostech ...podobně jako posledně :)


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš