Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  270 příspěvků


Klan ŽABEK A ŽABÁKŮ 02.03.2010

Klan Žabek a Žabáků děkuje tímto vynikajícím muzikantům CM Friš za hudební gratulaci nejstaršímu z nich - 90ti letému Otovi z Návsí - Kostkova!!! Přičinili jste se o krásné a šťastně prožité nedělní odpoledne 28.2. 2010 v Penzionu Kostkov, oslavenec i my ostatní jsme zpívali "o dušu" a tak krásně rozzářené oči i bohatýrský hlas " našeho táty, dědy i praděda v jedné osobě nám dodal spoustu energie i rodinné pohody. Máte, kluci, krásné hlasy, muzikantský drive a široký repertoár... Tak ŽIVIJÓ a MNOGA LJETA i vám!

Cimbálová muzika Friš 26.01.2010

Greguar: Děkujeme, odpověď máte na e-mailu, jak jste žádal...

Greguar 20.01.2010

Dwa razy byłem na balu w mostach u jabl... i jestem zachwycony waszą muzyką. Pre krasne hrate. możecie mi na maila napisać kiedy będzie impreza tego typu kiedy będzie można was posłuchać? i wrzucić coś do cymbału?:) pozdrawiam ja sam wasz fan;) pozdrowienia z polsku... proszę o odpisanie, zależy mi bardzo na tym aby was posłuchać...

Cimbálová muzika Friš 04.08.2009

Jsme rádi vždy, když se dozvíme, že naše snažení má kladnou odezvu u posluchačů, takže díky, Tomáši. Ohledně cd - nejlepší asi bude, když zavoláš na kontaktní tel. číslo uvedené na těchto stránkách a domluvíme se:-)

Tomáš Novák 01.08.2009

ahoj všichni,byl sem ve Strážnici a viděl a slyšel vás hrát byli jste dost dobrý a moc jste se nám líbili jen tak dál a příští rok ahoj.p.s. kde se dá koupit či objednat vaše cédéčko díky moc.

Cimbálová muzika Friš 28.07.2009

Ahoj Báro, děkujeme za pochvalu a doufáme, že dál budeme dělat muziku, která se bude posluchačům líbit:-)

Barča Varmužová 11.07.2009

Ahojte kluci. Moc se mi líbí vaše provedení písní a vaše aranže. Moc takových cimbálek jako jste vy už není. Ve Strážnici jste byli super. Pěkný den.

Cimbálová muzika Friš 25.06.2009

Zdar Toníčku, to musíš taky občas mrknout na mail nebo stránky:-) Jinak předpokládám, že se zítra potkáme v obvyklý čas na obvyklém místě, v obvyklém složení s obvyklými nástroji v rukách:-)))

Tonda 25.06.2009

Tož teď jsem zjistil, že jste byli ve Strážnici a pařili tam. K nám se ro nedoneslo a z toho veliký postpařební abstinenční smutek mám. A myslím, že i všichni Prespoľaňáci :) No štěstí nám přeje asi jen v končinách Třinecko - beskydských. Těším se, že třeba ve Strážnici.

Monala 19.05.2009

Sbor dobrovolných hasičů z Moravského Žižkova pořádá v sobotu 30.5.2009 v 18:00 na hodovém sóle 3.ročník Májového muzicírování. Více informací na plakátě zde: www.sdhmz.ic.cz

Cimbálová muzika Friš 13.05.2009

Dobrý den, ano, můžete:-)

Tom 11.05.2009

Dobrý den. Můžu Vás přidat na www.cimbalovky.cz ? Díky

Cimbálová muzika Friš 02.05.2009

Miloň: Ono to není tak, že na něm můžu oči nechat, ale že pozorně sleduji primáše, abych okamžitě zareagoval na všechny jeho pokyny a je jedno, jestli je škaredý jako Petr nebo krásný jako Pavel. To bys měl přece jako profesionální dirigent vědět:-)

Cimbálová muzika Friš 29.04.2009

Zdar Lubo, čekali jsme, že se objevíš, tak na Strážnici to budem muset dohnat. Jinak ale bacha, aby sis nedovezl tu chrochtací chřipku:-) V letadle se dívej kolem sebe:-) Zdar a sílu, pozdrav kluky. Jo, a byli jste asi na 2 sekundy ve zprávách:-)))

Martinuv svedek 29.04.2009

Tak jsem videl fotky ze Straznice, co posilal Peta Horehled, to musela byt parada a zvlast ten cernovlasy chlapec s vzspulenou pusou, co na jedne z fotek stoji pred cimbalem, mmmmmmm,je videt ze na nem muze Brumla oci nechat:-]..Borci a koreni, drzte se, Straznice se blizi,za chvilu me zas Kurka znici... cus a bacha na to jatro


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš