Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  271 příspěvků


Martinuv svedek 29.04.2009

Tak jsem videl fotky ze Straznice, co posilal Peta Horehled, to musela byt parada a zvlast ten cernovlasy chlapec s vzspulenou pusou, co na jedne z fotek stoji pred cimbalem, mmmmmmm,je videt ze na nem muze Brumla oci nechat:-]..Borci a koreni, drzte se, Straznice se blizi,za chvilu me zas Kurka znici... cus a bacha na to jatro

Cimbálová muzika Friš 28.04.2009

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili páteční výjezdní frišácké muzikantskotanečnické extrapárty v hospodě U Múčků ve Strážnici, a doufáme, že se Vám to líbilo stejně jak nám - páč my jsme teda byli obrovitánsky nadšení:-)) Vaše i naše folklorní obličeje naleznete v nejnovější fotogalerii na těchto stránkách...

Jura 25.04.2009

Chlapci zlatí! Dovoluji si vám ještě jednou vyjádřit svoji radost z toho, že jsem se s vámi včera mohl opět po dlouhé době vidět a do sytosti si zahrát (ještě teď jak klepu do klávesnice cítím konečky prstů, ale aspoň že můžu klepat, hlasivky si totiž dávají po včerejšku voraz ;o)). Už teď se těším na ty Strážnické a tradiční podstromové orgie. Snad vám to zase nebudu moc kazit... ???????????????????????? Mějte se báječně...

Fandící posluchačka 19.04.2009

Páni muzikanti, navštívila jsem JARMARK v Ostravě na Kuřím rynku ( 8.4.) PRÁVĚ VČAS! Zrovna jste ladili a potom hráli tak, že se srocovali u pódia posluchači a návštěvníci přestali nakupovat a poslouchali...Děkuji za hezké zážitky!

Michal 15.03.2009

V pátek ve vinárně jste mi zase hodně popravili náladu perfektním hraním:-) Příště asi vezmu i tatu,ať se potěší z takové kapely.

Cimbálová muzika Friš 02.03.2009

FANTOM a Jirka: I s Mončou a Lukáškem děkujeme za přání!!!

Jirka 01.03.2009

Gratuluji místnímu frišáckému tatovi M. Gelnarovi. Ať roste jako z vody určitě bude po rodičích:D

Jiří 01.03.2009

Skvělé, skvělé, skvělé. Na plese Janáčkovy filharmonie opět úžasní. Jen tak dále muzikanti. Je dobré vidět, že má Technik v Ostravě zdatné nástupce!

FANTOM 28.02.2009

Vítáme na svět miminko - Lukáška GELNARA! Hlas má po MAMĚ Monice a ručičky na cimbálové paličky po TATOVI Martinovi! Tak ať roste pro radost všem... Slavný výrobce cimbálů Holiš už suší dřevo na nový cimbál! Neni to fajne a pěkne???

Iljič 02.02.2009

Jo, jeste jedna vec - pozdravuj kluky, bo jak sem se tu dival, tak krom tebe a Martina sem z kapely nikdo moc nechodi...

Iljič 02.02.2009

Dobra, omrknu terminy a vyrazim... ale nejdriv tak za 14 dnu. Ted budu (pro zmenu) zase nekde na cestach. Pak dam vedet.

Michal 02.02.2009

na ples jsem neměl tentokrát společníky-škoda,když to má člověk doma,pod nosem... Ostatním bych Zaječskou vinárnu docela doporučil taky :-)

Cimbálová muzika Friš 01.02.2009

Iljič: No že se taky někdy ozveš:-)) Pro světoběžníka a šíleného turistu tvého formátu určitě bude maličkost dorazit na kterékoli naše hraní v Zaječské vinárně (termíny nalezneš zde na stránkách). Cestování třikrát nazdar:-)))

Cimbálová muzika Friš 01.02.2009

Michal: Jsme rádi, že se vám naše vystoupení zamlouvalo. Škoda, že jste nedošli na zámek Kinských ve Valmezu na ples ČD tento pátek, tam jsme byli i s Marošem, naším klarinetistou...

Iljič 31.01.2009

Nazdarek lumpici, tak jakpak se tam mate - v te OV a okoli. Docela bych za vama nekdy zajel... se mi tak zda, ze jsem vas dlouho (asi od Straznice) nevidel. A ani tam vlastne poradne ne. Tak jakou akci doporucujete? Respektive tak - kde budete mit nejvic casu?... na pauzy.


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš