Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  269 příspěvků


Jura 25.04.2009

Chlapci zlatí! Dovoluji si vám ještě jednou vyjádřit svoji radost z toho, že jsem se s vámi včera mohl opět po dlouhé době vidět a do sytosti si zahrát (ještě teď jak klepu do klávesnice cítím konečky prstů, ale aspoň že můžu klepat, hlasivky si totiž dávají po včerejšku voraz ;o)). Už teď se těším na ty Strážnické a tradiční podstromové orgie. Snad vám to zase nebudu moc kazit... ???????????????????????? Mějte se báječně...

Fandící posluchačka 19.04.2009

Páni muzikanti, navštívila jsem JARMARK v Ostravě na Kuřím rynku ( 8.4.) PRÁVĚ VČAS! Zrovna jste ladili a potom hráli tak, že se srocovali u pódia posluchači a návštěvníci přestali nakupovat a poslouchali...Děkuji za hezké zážitky!

Michal 15.03.2009

V pátek ve vinárně jste mi zase hodně popravili náladu perfektním hraním:-) Příště asi vezmu i tatu,ať se potěší z takové kapely.

Cimbálová muzika Friš 02.03.2009

FANTOM a Jirka: I s Mončou a Lukáškem děkujeme za přání!!!

Jirka 01.03.2009

Gratuluji místnímu frišáckému tatovi M. Gelnarovi. Ať roste jako z vody určitě bude po rodičích:D

Jiří 01.03.2009

Skvělé, skvělé, skvělé. Na plese Janáčkovy filharmonie opět úžasní. Jen tak dále muzikanti. Je dobré vidět, že má Technik v Ostravě zdatné nástupce!

FANTOM 28.02.2009

Vítáme na svět miminko - Lukáška GELNARA! Hlas má po MAMĚ Monice a ručičky na cimbálové paličky po TATOVI Martinovi! Tak ať roste pro radost všem... Slavný výrobce cimbálů Holiš už suší dřevo na nový cimbál! Neni to fajne a pěkne???

Iljič 02.02.2009

Jo, jeste jedna vec - pozdravuj kluky, bo jak sem se tu dival, tak krom tebe a Martina sem z kapely nikdo moc nechodi...

Iljič 02.02.2009

Dobra, omrknu terminy a vyrazim... ale nejdriv tak za 14 dnu. Ted budu (pro zmenu) zase nekde na cestach. Pak dam vedet.

Michal 02.02.2009

na ples jsem neměl tentokrát společníky-škoda,když to má člověk doma,pod nosem... Ostatním bych Zaječskou vinárnu docela doporučil taky :-)

Cimbálová muzika Friš 01.02.2009

Iljič: No že se taky někdy ozveš:-)) Pro světoběžníka a šíleného turistu tvého formátu určitě bude maličkost dorazit na kterékoli naše hraní v Zaječské vinárně (termíny nalezneš zde na stránkách). Cestování třikrát nazdar:-)))

Cimbálová muzika Friš 01.02.2009

Michal: Jsme rádi, že se vám naše vystoupení zamlouvalo. Škoda, že jste nedošli na zámek Kinských ve Valmezu na ples ČD tento pátek, tam jsme byli i s Marošem, naším klarinetistou...

Iljič 31.01.2009

Nazdarek lumpici, tak jakpak se tam mate - v te OV a okoli. Docela bych za vama nekdy zajel... se mi tak zda, ze jsem vas dlouho (asi od Straznice) nevidel. A ani tam vlastne poradne ne. Tak jakou akci doporucujete? Respektive tak - kde budete mit nejvic casu?... na pauzy.

Michal 26.01.2009

v sobotu ve vinárně jste mi pomohli získat další dvě dušičky pro folklór:holkám se moc líbilo vaše hraní :-) Jen jsem jim ještě sliboval vynikajícího klarinetistu-škoda,že jste ho nechali doma.

Věrka 19.01.2009

Ahoj mám velmi smutnou zprávu. Ve čtvrtek umřel Karel Martiš. Pohřeb má tento pátek ve 14 hodin v Mikulově.


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš