Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  270 příspěvků


Věrka 19.01.2009

Ahoj mám velmi smutnou zprávu. Ve čtvrtek umřel Karel Martiš. Pohřeb má tento pátek ve 14 hodin v Mikulově.

Cimbálová muzika Friš 19.01.2009

Miso: Ahoj, já jsem taky zjistil, kde mám zbytek paliček až na druhý den večer:-) Každopádně, když jsem je sháněl a volal Bolešovi Niedobovi, říkal, že se tam našly i housle:-))) Takže pokud jsou to ty tvé, jsou na světě. Na mail ti posílám telefon, tak mu zkus zavolat.

Miso 19.01.2009

Zdravim, stala sa mi najhorsia vec v zivote muzikanta, nechal som zrejme pocas parby na Gorolskom bale husle na vasom cimbale...Tak sa vas chcem spytat ci ste ich nenasli alebo aspon niekde nevideli...myslim ze som ich aj pozicaval jednemu z vasich muzikantov...Odisiel som z balu v domnienke, ze ich mam v puzdre...Ak mozte tak mi nejak dajte vediet na mail...alebo aspon kontakt na nejaku osobu ktora ten kulturak spravuje...Vopred velice pekne dakujem...

Cimbálová muzika Friš 14.01.2009

Čaute lidi! Všem, kdo jste nebyli na Gorolském bále, přejeme vše nej v roce 2009. Jinak určitě mrkněte do fotogalerie, naleznete tam spoustu atmosférou prošpikovaných fotek z této folklórní megaakce, možná tam naleznete i sebe:-)

Lu 11.01.2009

Jéžíku, to musela byt ale parádní KALBA toho 10.!!! To jsem zas o něco přišla:( Tak jen tak dále, pánové a moc zdravííím.

Petra (Indiánka) 31.12.2008

Frišáci! Ze srdce Vám všem přeji do příštího roku vše dobré, pevné zdraví, kopu dobrého folkloru, spoustu kvalitních příznivců a přátel Vaší muziky a ať Vám i nadále zůstává Váš elán a friš rytmus v muzice i v osobním životě. Ať se daří a opatrujte se!

Cimbálová muzika Friš 22.11.2008

Děkujeme, děkujeme... Vše se bude hodit:-)

Marty 22.11.2008

Milá bando muzikantská, dnes je sv. Cecílie - patronky muzikantů! Tak vám přeji zároveň s ní - hbité ruce, dobré nápady, úsměvy v rodinách, zdarec při dalším CD, bezpečná kola, dobrou náladu a plné sklenky dobrého vína!!!

Cimbálová muzika Friš 15.10.2008

Zdravíme.:-) My se taky těšíme, hraje se u vás vždycky skvěle. Inu, kde jsou dobří lidé... No ale zatím to vypadá, že dříve jak na jaře to nebude:-(

Lenka 13.10.2008

Zdravim vas,hrajete krásně a zpíváte ještě líp,těším se,až vás budu zase obsluhovat. Mějte se pěkně,vaše fanynka z Vrbna pod Pradědem (Koliba)

Kyjev 14.08.2008

Zdarte borci! Tož moooc pěkné sportfotky :-))

Cimbálová muzika Friš 04.08.2008

K.Bubu: Děkujeme za pozdrav, věřím, že se ve Vrbně ještě určitě objevíme:o) Jana: Děkujeme moc za pochvalu, před tak fajn publikem se hraje vždycky dobře. Filipovi děkujeme za pozvání a moc chválíme výběr místa i ostatních kapel (jazzík i vy jste hráli skvěle). Co se týče cimbálu, stačí už jen trochu pocvičit a je to - třeba bude mít Dum Doobie Doobie Band na příštím koncertě nový nástroj:o)))

Jana 03.08.2008

Ahojte, na sobotní svatbě na Dřevíči jste byli prostě užasní. moc vám držím palce, at´ Vám to hraje. ... a na ten cimbál se jednou naučim:-D

K.Bubu 01.08.2008

Zdravím vás všechny a těším se na další podobnou svatební akci.. a třeba zase ve Vrbně pod Pradědem ;)

Cimbálová muzika Friš 21.07.2008

Přes prázdniny můžeš některé z nás zastihnout spíš na různých folklorních festivalech, kterak muzicírujeme někde u stánků nebo pod stromem v pozdních nočních hodinách:-) Jinak v Zaječském sklepě budeme opět k zastižení až od září - přesné termíny budou včas zveřejněny v oddíle "vystoupení". Přejeme hezké prázdniny...


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš