Cimbálová Muzika Friš

Kniha návštěv

Jméno

Email (nezobrazuje se)

 


 

  271 příspěvků


Cimbálová muzika Friš 31.12.2007

Všem kamarádům, známým a všem příznivcům lidové muziky přejeme šťastný a veselý rok 2008!

Cimbálová muzika Friš 31.12.2007

Milý Davide, ozvi se prosím na tel. číslo uvedené v oddíle "kontakt". Na tomto čísle se dozvíš jak cenu, tak způsob předání CD...

Míša 30.12.2007

Celé kapele hodně stěstí, úspěchů a hlavně dobré muziky v novém roce 2008.

David Dorňák 26.12.2007

Ahoj Frišáci, stahoval jsem si některé vaše nahrávky a i videa a líbí se mi to a rozhodl jsem se, že bych si rád objednal obě vaše CD, ale nikde jsem neviděl kolik stojí???Je to pro mě docela rozhodující faktor v koupi, protože jsem jen klasický chudý student. Omlouvám se, jestli jsem tu cenu jen přehlédl.

Cimbálová muzika Friš 01.12.2007

Milá Agáto, jsme potěšeni, že se Ti naše hraní včera v polském Koňakově tak líbilo. Akce to byla věru vydařená. A klobouk dolů před tím, jak hraješ a zpíváš Ty! PS: Pokud chceš něco vzkázat celé kapele, je lepší, když to napíšeš přímo sem - přes tel. č. v kontaktech se vzkaz dostane pouze ke mně...

Cimbálová muzika Friš 22.11.2007

Ooooo děkujeme za přání:-))) A těšíme se na brzkou spolupráci.

Marta 22.11.2007

Muzikantská bando! Dnes - 22.11. je svátek svaté Cecílie, patronky muzikantů, tak dejte na modlení, aby vás opatrovala a přála vám...A já se k ní přidávám a také vám PŘEJU!

Cimbálová muzika Friš 18.11.2007

Děkujem, slova chvály po koncertním vystoupení vždy moc potěší:-) My zas naopak nemůžeme nezmínit, že se nám před takovým výborným publikem příjemně hrálo a věříme, že si v Kozlovicích zase někdy zahrajeme... PS: ...a pokoncertní pařba se mezi desátou a jedenáctou taky dobře rozjela... ...a někteří jsme vydrželi hrát až do čtyř hodin ráno... Prostě fajná akce:-)

Hanka 18.11.2007

Vcera jste suprove zahrali na vyroci Valasku. Takovou muziku jsem uz dlouho nevidela.

Lubor KLODA 19.10.2007

Zdravím vás. Zatím vás teda až na Tomáše neznám, ale časem si vás určitě poslechnu a třeba se i naučím hrát natolik, abych nemusel jen poslouchat. Svět je srandovně malý a je fascinující, kolik muzikantů zná mé kamarády ze studií a tak všelijak podobně kolem koukolem. Jen toho času by mohlo být víc. Klavír na PdF Brno a konzervatoři P.J.Vejvanovského Kroměříž , pár roků kantořina a nyní IT , folklór mě vždycky bavil, tak začínám na housle :-)

Cimbálová muzika Friš 02.10.2007

Juro, bylo to super! Tedy když opomenu ranní vstávání, které bylo dosti náročné:) Dík, žes dorazil a brzy naviděnou a opětovně napařebnou!

Cimbálová muzika Friš 01.10.2007

to Guža: Tož zapařili jsme z pátku na sobotu řádně, tak se ani nedivím, že jsi byl trošičku dezorientovaný:-)) Jinak to bylo fajn jako vždy, takže se těšíme, až zas bude někdy příležitost si s Tebou zahrát...

Cimbálová muzika Friš 01.10.2007

No to bych nevěřil, že je možno při odchodu z Pitriskova bydliště tak úžasně zabloudit:o))) Každopádně díky za záskok:o)))

Guža 01.10.2007

to Petr: Pro pobavení ti Peťo přiblížím, co se dělo, když jsem od tebe odešel. Máte v paneláku 2 východy....vybral jsem si ten špatný. Ten východ byl zamčený....dveře za mnou se zabouchly. Kredit jsem neměl. Byl jsem tam půl hodiny....mával jsem na ženskou, co venčila pudla, ale ta si myslela že jsem úchyl a změnila směr venčení....pak mě vysvobodil nějaký velice opilý pán a vynadal mi, že je východ naproti výtahu. Sedl jsem na špatný autobus a jel na opačnou stranu, než je zastávka Ostrava-Mosty. Pro jistotu jsem se asi po 5 zastávkách zeptal krásné spolucestující, jestli jedu správně. Řekla mi že jedu špatně a pěkně se přitom smála. Předpokládám, že si myslela něco o cipech. Stihl jsem vlak 12:30. Do práce jsem přišel jen o 15 minut pozdě. Jo, a ještě jsem nepochopil debatu.....co to je ten autistický folklor? Jinak vás všechny pozdravuju. Gužaman

Evík 30.09.2007

Myslím, že se začnou lidi ozývat, jakmile nějaký termín určíte napevno..;-) Každopádně vím o lidech, kteří by rádi dojeli a 16.-17.nemůžou..což samozřejmě není směrodatné, jen tak pro info:-) Mějte se krásně, muziko..moc se těším!


  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš