Cimbálová Muzika Friš

DVD Friš patnáctiletý

Úvod / Diskografie / DVD Friš patnáctiletý
DVD Friš patnáctiletý

Na CD „Friš patnáctiletý“ navázala na jaře 2014 muzika velkým výročním koncertem se křtem desky – videozáznam z tohoto koncertu byl posléze vydán na oficiálním DVD „Friš patnáctiletý“. Skladby na CD a DVD se však kryjí pouze v malé míře, neboť na koncertě zazněl průřez repertoárem CM Friš za posledních cca 14 let. Během koncertu s cimbálovou muzikou Friš vystoupili také hostující sólisté či pěvecká tělesa, se kterými kapela dlouhodobě spolupracuje - Spevácka skupina Rosa z Prešova, virtuozní sólistka na zobcovou flétnu Renata Šňupíková či dětský pěvecký sbor Ko-Ko pod vedením sbormistrů Zdeňka Ševčíka a Lenky Velikovské. (podrobnější informace se zobrazí po kliknutí na obrázek DVD)

Natočeno v Domě kultury Akord v Ostravě-Zábřehu (video: Petr Gomola, zvuk: Ivo Roubal; 98 minut). Seznam Skladeb: 1. Melodie z Gemeru (Slovensko, Gemer) 2. Písně z Kopanic (Morava, Kopanice) 3. Svadobné z Žakaroviec (Slovensko, Žakarovce) 4. Kośa lučky, kośa (Slovensko, Zemplín, Nacina Ves) 5. V Trebišove (Slovensko, Zemplín) 6. Mľinárské ze Spiše (Slovensko) 7. Niška Banja (Srbsko) 8. Bolo dzievča (Morava, Kopanice) 9. Hora a batuta (Moldavsko) 10. Me som čoro čhavoro (Rumunsko, cikánská) 11. Vychodila Marusja (Slovesnko, rusínské) 12. Išla Marka do kršmi (Slovensko, Gemer, Grlica) 13. Když mňa na tu vojnu verbovali – Pod Veronú (Morava, Podluží) 14. Mila moja (východní Slovensko)

Sdílet na sociální služby:    

  Cimbálová muzika Friš

Nabízíme Vám vystoupení na hudebních festivalech, plesech, svatbách, narozeninových či jiných rodinných oslavách, firemních prezentacích, konferencích, rautech, vánočních, velikonočních, obecních akcích, jarmarcích atd.

  Fotogalerie
  Kontakt

    +420 608 959 790
   
    www.cmfris.cz
    facebook.com/cmfris
    youtube.com/user/cmfris

Cimbálová Muzika Friš